Odbierz: PRZEWODNIK POPRAWY JAKOŚCI ZDROWIA I ŻYCIA,

UTRZYMANIA KONDYCJI I MŁODOŚCI!

Dowiedz się jak:


✅ Odzyskać zdrowie i wrócić do pełni swoich witalnych sił.


✅ Zachować zdrowie, czyli codzienne nawyki, które Cię wzmocnią.


✅ Przyciągnąć zdrowie, czyli jak Twoje myśli mogą wpływać na fizyczne ciało.

Jeśli organizm ma odpowiednie warunki,

sam się buduje i sam się naprawia.

O Autorze

Zbigniew Bryła – Od ponad ćwierć wieku zgłębia zależności pomiędzy myślą a ciałem. Jest człowiekiem wielu zainteresowań i umiejętności, mężem i ojcem, który z pasją kreuje własną rzeczywistość. Robi to, żyjąc według określonego stylu – wellness. Kluczowe są: pozytywne myślenie, nastawienie na sukces i zamiłowanie do natury.


Autor w swojej książce zachęca, byśmy powiedzieli stop stylowi życia prowadzącemu do autodestrukcji. Pomaga nam przeanalizować najbliższe otoczenie oraz sygnały docierające z ciała i duszy, by zrobić rachunek sumienia i nakreślić plan odnowy. Podpowiada, jak małymi krokami – poprzez zastosowanie sprawdzonych sposobów – doprowadzić do dużych efektów i poczucia kontroli nad naszym życiem.

Co o książce STOP Autodestrukcji! mówią Czytelnicy:

Fabułą tej książki jest jak poprowadzić człowieka, żeby był zdrowy, piękny, szczęśliwy, miał jasne i czyste myśli, chciał marzyć, wyznaczać cele. Wzruszyłam się, bo czułam się jakbym to ja była bohaterem tej książki, która to już robi i zarazem ciągle szuka jeszcze czegoś i tu znajduje. Polecam przeczytanie szczególnie tym którzy chcą wyjść ze swojej strefy komfortu i zwyciężyć w grze zwanej życiem.

Jestem osobą która mało czyta i książka musi być jak dla mnie naprawdę ciekawa żebym się zainteresował, a ta była bardzo dobra i bardzo fajnie się ją czyta nawet nie zauważyłem kiedy przeczytałem całą. Polecam, nawet dla opornych w czytaniu. Dla kogoś kto zaczyna przygodę ze zdrowym stylem życia to jest bardzo dużo dobrej wiedzy która przyda się w życiu codziennym.

Dobrze że są takie książki, które potrafią w przystępny sposób przedstawić to co jest najważniejsze w życiu człowieka i że nie jest to tak odległy temat … wszystko jest w naszych głowach. Absolutnie zgadzam się z twoim podejściem do żywienia, mam takie samo zdanie na temat zdrowych produktów, choć nie udaje mi się całkowicie zdrowo żyć. 

TYLKO JEDEN KROK DZIELI CIĘ OD DOSTĘPU DO PEŁNEGO ROZDZIAŁU KSIĄŻKI