Zamów swoją książkę już teraz!

OTRZYMAJ SWÓJ EGZEMPLARZ KSIĄŻKI I ZACZNIJ KREOWAĆ SWOJA PRZYSZŁOŚĆ JUŻ DZISIAJ.

✅ Zachowaj I popraw swoje zdrowie.

✅ Kreuj własne zdrowie i życie.

✅ Odkryj związek pomiędzy umysłem i ciałem.

✅ Zaplanuj Swoje życie.

✅ Zamów swój przewodnik krok po kroku.

O Autorze:

Zbigniew Bryła - Od ponad ćwierć wieku zgłębia zależności pomiędzy myślą a ciałem. Jest człowiekiem wielu zainteresowań i umiejętności, mężem i ojcem, który z pasją kreuje własną rzeczywistość. Robi to, żyjąc według określonego stylu – wellness. Kluczowe są: pozytywne myślenie, nastawienie na sukces i zamiłowanie do natury.

Autor w swojej książce zachęca, byśmy powiedzieli stop stylowi życia prowadzącemu do autodestrukcji. Pomaga nam przeanalizować najbliższe otoczenie oraz sygnały docierające z ciała i duszy, by zrobić rachunek sumienia i nakreślić plan odnowy. Podpowiada, jak małymi krokami – poprzez zastosowanie sprawdzonych sposobów – doprowadzić do dużych efektów i poczucia kontroli nad naszym życiem.

Fabułą tej książki jest jak poprowadzić człowieka, żeby był zdrowy, piękny, szczęśliwy, miał jasne i czyste myśli, chciał marzyć, wyznaczać cele. Wzruszyłam się, bo czułam się jakbym to ja była bohaterem tej książki, która to już robi i zarazem ciągle szuka jeszcze czegoś i tu znajduje. Polecam przeczytanie szczególnie tym którzy chcą wyjść ze swojej strefy komfortu i zwyciężyć w grze zwanej życiem.

Jestem osobą która mało czyta i książka musi być jak dla mnie naprawdę ciekawa żebym się zainteresował, a ta była bardzo dobra i bardzo fajnie się ją czyta nawet nie zauważyłem kiedy przeczytałem całą. Polecam, nawet dla opornych w czytaniu. Dla kogoś kto zaczyna przygodę ze zdrowym stylem życia to jest bardzo dużo dobrej wiedzy która przyda się w życiu codziennym.

Dobrze że są takie książki, które potrafią w przystępny sposób przedstawić to co jest najważniejsze w życiu człowieka i że nie jest to tak odległy temat … wszystko jest w naszych głowach. Absolutnie zgadzam się z twoim podejściem do żywienia, mam takie samo zdanie na temat zdrowych produktów, choć nie udaje mi się całkowicie zdrowo żyć. 

TYLKO JEDEN KROK DZIELI CIĘ OD POSIADANIA SWOJEJ KSIĄŻKI