Kreuj swoje życie

Stań się autorem swojego życia

STOP AUTODESTRUKCJI!

Wizja

Gdy podejmujesz świadomie życiowe wyzwania, odzywają się w Twojej głowie doradcy. Na przykład pomyślałeś: „Zacznę biegać”. Słyszysz w swojej głowie: „Super, kiedyś byłem w tym dobry”, ale także: „Nie dasz rady, nie biegałeś od lat”. Dwa sprzeczne głosy plus Twój trzeci: „Zacznę biegać”. Skąd pochodzą? To Twoje doświadczenia, to swoisty system obronny organizmu ostrzega Cię! Gdy dziecko raz dotknie gorącej szklanki, jego mózg koduje: „Nie dotykaj, bo się sparzysz”. Gdy ponosisz w życiu porażki, mózg koduje: „Nie rób tego, już raz nie udało Ci się”. Brzmi znajomo?

Droga do zdrowia

Pewnie już wiesz, że podstawą zdrowia jest oczyszczanie organizmu, ale to dopiero pierwszy krok. Aby zachować zdrowie, należy odpowiednio odżywić organizm. Z moich obserwacji wynika, że pożywienie powinno być różnorodne i regularnie przyjmowane. Najlepiej spożywać umiarkowane porcje o stałych porach dnia. Im mniej przetworzone jedzenie ludzie spożywają, tym są zdrowsi, mają mniej chorób cywilizacyjnych. Widać to gołym okiem, wystarczy poobserwować. Ludzie przyjmujący proste pożywienie są mniej otyli niż ci odżywiający się pożywieniem wysoko przetworzonym.

Wygraj swoje życie

Tak jak z każdym wdechem nie zatrzymujesz powietrza, tylko je wypuszczasz, tak w każdej sferze życia nie potrzebujesz robić zapasów. Pozwól na swobodny przepływ energii. Często poczucie braku w jakiejkolwiek sferze życia prowadzi do gromadzenia niepotrzebnych zapasów w Twoim ciele. Energia jest budulcem dla materii. Energia podąża za naszymi myślami.
Zaczynając od zdrowia, masz wielką szansę uzyskać harmonię i spełnienie w innych obszarach życia. Nie ma znaczenia, że przez lata utrzymywałeś negatywne myślenie. Jeśli nie nosisz w sobie przekonania, że dawny sposób myślenia ma na Ciebie wpływ, to liczy się tylko „teraz”.

Zbigniew Bryła

Moją misja jest rozwój świadomości

W codziennej gonitwie, między pracą a obowiązkami rodzinnymi, często godzimy się na bylejakość. Jemy i pijemy cokolwiek, a wolny czas marnujemy na pasywny odbiór treści z mediów. Z pewnością taki styl życia nie zapewnia nam zdrowia, energii i zadowolenia, nie prowadzi do rozwoju.
Autor w swojej książce zachęca, byśmy powiedzieli stop stylowi życia prowadzącemu do autodestrukcji. Pomaga nam przeanalizować najbliższe otoczenie oraz sygnały docierające z ciała i duszy, by zrobić rachunek sumienia i nakreślić plan odnowy. Podpowiada, jak małymi krokami – poprzez zastosowanie sprawdzonych sposobów – doprowadzić do dużych efektów i poczucia kontroli nad naszym życiem.

Recenzje:

https://wellnesscoach.pl/wp-content/uploads/2019/08/Marta-Oreszczuk-250x250.png

Twoja książka to cała prawda o szczęściu. Dobrze że są takie książki, które potrafią w przystępny sposób przedstawić to co jest najważniejsze w życiu człowieka i że nie jest to tak odległy temat … wszystko jest w naszych głowach. Absolutnie zgadzam się z twoim podejściem do żywienia, mam takie samo zdanie na temat zdrowych produktów, choć nie udaje mi się całkowicie zdrowo żyć. Dobrze, że podkreślasz znaczenie wody … i to tej naturalnej … jestem tego zwolennikiem!! Sama pije jej duuuużo na co dzień. Nie ma 15 min. żebym nie wzięła łyka … to chyba zboczenie byłego sportowca 😉 ale tak chyba powinno być … W góry chodzę po to żeby czerpać z jej źródeł 🙂 Twoja książkę przeczytałam jednym tchem, tak lekko podana i zmuszającą do przemyśleń … świetna lektura od początku szukająca podsumowania życia czytelnika które spotykasz właśnie na końcu książki. Gratulacje, czekam na szczegółowe wersje książki podstawowej 🙂 Osiągniecie nirwany to teraz mój cel życiowy 🙂 🙂 🙂

Marta Oreszczuk

 

https://wellnesscoach.pl/wp-content/uploads/2019/08/Janina-Machniak-Rozborska-250x250.png

Przeczytałam książkę ‘Stop Autodestrukcji’ z wielkim zainteresowaniem. Autor Zbigniew Bryła (prywatnie super znajomy i poważny partner biznesowy) poruszył interesujące dla mnie zagadnienie. Fabułą tej książki jest jak poprowadzić człowieka, żeby był zdrowy, piękny, szczęśliwy, miał jasne i czyste myśli, chciał marzyć, wyznaczać cele. Żeby zrozumiał co mu w życiu przeszkadza i co ma zrobić aby zostać człowiekiem sukcesu. Wzruszyłam się, bo czułam się jakbym to ja była bohaterem tej książki, która to już robi i zarazem ciągle szuka jeszcze czegoś i tu znajduje. Polecam przeczytanie szczególnie tym którzy chcą wyjść ze swojej strefy komfortu i zwyciężyć w grze zwanej życiem.

Janina Machniak Rozborska

 

https://wellnesscoach.pl/wp-content/uploads/2019/08/Pawel-Wegrzynski-250x250.png

Jestem osobą która mało czyta i książka musi być jak dla mnie naprawdę ciekawa żebym się zainteresował, a ta była bardzo dobra i bardzo fajnie się ją czyta nawet nie zauważyłem kiedy przeczytałem całą. Polecam, nawet dla opornych w czytaniu. Dla kogoś kto zaczyna przygodę ze zdrowym stylem życia to jest bardzo dużo dobrej wiedzy która przyda się w życiu codziennym.

Paweł Węgrzyński

 29.90